X
Reklamlar

Yandaş Gazeteciden Özgür Özel ve Canan Kaftancıoğlu'na Şok Tehdit!

02 Mayıs 2020 - 67 izlenme
Reklamlar

CHP'li milletvekili Özgür Özel'in "Saray rejiminin, saray düzeninin sonu geliyor. O son bu Atatürk'ün kemiklerini sızlatacak bütün bu atamaları... Bütün bu liyakatsizliklerin de sonunu getirecek. Herkes şunu bilsin görevini devlet memuru gibi yapan devlet memurları... Hangi ülkeye hizmet ettiğini bilen çok değerli bürokratlar hiç korkmasınlar." sözleri ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun "Bir kişinin aklıyla iş yapmaları iktidarı hiç iyi bir yere götürmüyor. Bu da önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde..." sözleriyle sosyal medya hesabından yazdığı twiti her zaman demokrasi tarafında olan CHP partili olmalarına rağmen, AKPlilerce ''darbe'' niyeti olarak nitelendirildi.

İktidara yakınlığı ile bilinen gazeteci Süleyman Özışık ise çektiği bir videoyu kendi sosyal medya hesabından yayınladı. Şok sözlerle yandaşlık yapan gazetecinin muhalefet kanadını tehdit etmekten çekinmediği dikkatlerden kaçmadı.

"Sizi cehennemin kapılarına kadar kovalarız"

Özışık, "FETÖ ile birlikte, PKK ile birlikte, HDP ile DHKP-C ile birlikte, 'çeşitli hinlikler, çeşitli cinlikler, çeşitli namussuzluklar, çeşitli darbeler yaparak yaparak indireceğiz' diyorsanız, Halep oradaysa, Arşın burada, biz buradayız Özgür Bey. Biz buradayız. Bu ülkenin bir ferdi olarak, gazeteci olarak değil, bu ülkenin bir ferdi olarak söylüyorum. Adım atarsanız sizi cehennemin kapılarına kadar kovalarız. Allah şahittir kovalarız. Bu ülkede Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu ülkenin insanlarının yüzde 53'ünün kırmızı çizgisidir, namusudur. İnsanlar namusunu korur gibi, canını korur gibi, malını korur gibi Erdoğan'ı koruyacak. Eğer 'biz o korunan emanete saldıracağız' diyorsanız, hadi bakalım buyrun, buyrun bakalım kim neler yapacak hep beraber görelim" ifadelerini kullandı.

Reklamlar

DİKKAT ÇEKENLER

Reklamlar