Gündem
14 Şubat 2020 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Ünlü Mafya lideri İstanbul'da Operasyonda Yakalandı

Son dakika: İstanbul'da silahlı suç örgütüne yönelik yapılan operasyonda ünlü mafya lideri Yakup Süt gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uzun süredir takip edilen Yakup Süt ve adamlarını yönelik operasyon yaptı. Pendik, Gaziosmanpaşa ve Küçükçekmece ilçeleri başta olmak üzere il genelinde daha önceden belirlenen birçok adrese saat 06.00'da eş zamanlı baskın gerçekleştirildi. Operasyona Özel Harekat Polisleri de destek verdi.

ÇETESİYLE BİRLİKTE GÖZALTINA ALINDI

Ekipler, haklarında yakalama kararı bulunan çok sayıda şüpheliyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar arasında suç örgütü lideri Yakup Süt'ün de olduğu öğrenildi. Baskın yapılan adreslerden biri de Gaziosmanpaşa, Fevzi Çakmak Mahallesi, 795 sokakta bulunan siteydi. Saat 06.00 sıralarında Özel Harekat Polisleri ile adrese gelen ekipler içeriye girdi. Küçükçekemece'de ise baskın yapılan adreslerden biri Kanarya Mahallesi'nde bulunan Leylek Caddesi oldu. 5 katlı binaya giren ekiplerin, arama ve gözaltı işlemleri devam ediyor.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ortadoğu Kaynıyor:Türkiye'den Seyahat Etmeyin Uyarısı. ABD 3.500 Asker Sevk Ediyor. Melih Gökçek Mansur Yavaş'a İstifa Anketi Düzenledi! Hem de Bakın Neden? Tarkan'ın Zor Günleri! Annesi Hastahaneye Kaldırıldı! Batak AKP Belediyesi 779 Bin T'lik Mescit ve Kafeterya Yaptırmış