X
Reklamlar

O haberi yaptıklarına pişman oldular! CHP'li belediye Gökçek'in sitesine öyle bir yanıt verdi ki...

16 Temmuz 2020 - 19 izlenme
Reklamlar
CHP'li Tanju Özcan'ın başkanlığını sürdürdüğü Bolu Belediyesi, kendilerini hedef alan 'Beyaz Gazete' isimli haber sitesine verdiği yanıtta, "Ankara’yı FETÖ’ye parsel parsel peşkeş çekenlerden olmasaydınız; size güzel bir cevap verirdik" ifadelerini kullandı.

Bolu Belediyesi 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin yıl dönümünü belediye binasına asılan pankartla karşıladı.

Belediye binasına asılan pankartta ise "Bedel ödedikçe daha çok seviyor ve daha çok anlıyoruz “ATAM” seni. Eserini emanet ettiğin bizler; ne Fethullahçı çeteye, ne de biçim değiştirmiş türevlerine asla geçit vermeyeceğiz" ifadeleri yer aldı.

"FETÖ BAHANESİ" DEDİLER

Ankara'da görevinden istifa ettirilen eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'e ait olan 'Beyaz Gazete' isimli internet haber sitesi bu pankartı hedef alarak, "CHP’li Başkan FETÖ bahanesiyle cemaatleri hedef aldı!" başlıklı bir haber yayınladı. 

beyazgazete.jpg

Haberde, "CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özkan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için belediye binasına astığı pankartla dikkat çekti. FETÖ'nün darbe girişiminin yıl dönümünde belediye binasına Türk Bayrağı ve Atatürk resminin olduğu bir pankart asan Özcan, pankartta “Bedel ödedikçe daha çok seviyor ve daha çok anlıyoruz seni Atam. Eserini emanet ettiğin bizler, ne Fethullahçı çeteye ne de biçim değiştirmiş türevlerine asla geçit vermeyeceğiz. 15 Temmuz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz” ifadelerine yer verdi" ifadeleri kullanıldı.

BELEDİYE'DEN SERT YANIT

Yapılan bu habere tepki gösteren Bolu Belediyesi, "Eğer sen bir gazete olsaydın, biz de belediye hesabı olmasaydık; Ankara’yı FETÖ’ye parsel parsel peşkeş çekenlerden olmasaydınız;  size güzel bir cevap verirdik. Vermeyeceğiz... Ama bi link bırakmak istedik. İZLEYİN" diye yanıt vererek Melih Gökçek'in FETÖ'yü övdüğü görüntüleri paylaştı.

bolubelediye.jpg

 

 

 

 

Reklamlar