X
Reklamlar

Melih Gökçek Mansur Yavaş'a İstifa Anketi Düzenledi! Hem de Bakın Neden?

22 Ocak 2020 - 1535 izlenme
Reklamlar
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifa ettirilen Melih Gökçek twitter hesabından dün gece Başkan Mansur Yavaş'ın göçmen olduğu ile ilgili bir açıklama videosunu alarak 3 ayrı tweet attı. Gökçek, bu açıklamayı anlamayıp, Başkan Yavaş'ın atalarının Makedonyalı olduğuna, ve bunu daha önce söylediğine ikna etmeye çalıştı. Üstelik bu yüzden istifa etmesini beklediği anket bile yayınladı. Yorumlarda ise alay konusu oldu.

İşte istifa ettirilen Melih Gökçek'in o tweetleri: 

1️⃣
SEÇİM ÖNCESİ BEN TV’YE ÇIKIP;”Ben Ankara da doğdum ama annem KOSOVALI,Mansur Yavaş’ta Beypazarı’nda doğdu ama kökeni MAKEDONYALI’DIR”dedim. YAVAŞ ORTALIĞI YIKTI, GÖKÇEK YALAN SÖYLÜYOR DEDİ.YANDAŞI GAZETECİLER”AYIP İFTİRA ATMA”DEDİLER. SONUNDA KENDİ AĞZINDAN BENİ DOĞRULADI

SN YAVAŞ “OY ALMAK İÇİN ANKARA HALKINI ALDATTIM” DİYECEN Mİ? ANKARA’LIDAN “Sizi bilerek aldattım.Kazanmak için atalarımın MAKEDONYA’LI olduğunu saklamak zorundaydım” DİYEBİLECEK MİSİN? “Siz benim her sözüme inanmayın, zaruret gördüğümde sizi aldatırım” DİYEBİLİR MİSİNİZ?

UNUTMAYINIZ. MELİH GÖKÇEK İSPAT EDEMEYECEĞİ ŞEYİ SÖYLEMEZ. SÖYLEDİĞİNİN ENİNDE SONUNDA BELGESİNİ ORTAYA KOYAR. TIPKI MANSUR YAVAŞ’IN KÖKENİ GİBİ. ŞİMDİ ÖZÜR DİLEYECEK Mİ? SANMIYORUM, TAMAMEN PİŞMİŞLİĞE VURACAK. BÖYLE BİR SİYASETÇİLİK OLUR MU? SİZCE ONUR YAPIP İSTİFA EDER Mİ?
Reklamlar

DİKKAT ÇEKENLER

Reklamlar