X
Reklamlar

Devrik Başkan Melih Gökçek'ten Başkan Mansur Yavaş'a Bir Akıl Almaz İddia Daha!

02 Mayıs 2020 - 296 izlenme

Ankara Büyükşehir Belediyesi devrik Başkanı Melih Gökçek, CHP'li Mansur Yavaş'ın Ramazan ayında Halk Ekmek'ten 19 işçiyi ücretsiz izne çıkarmasıyla ilgili boş bir iddiada bulundu.

Ankara Halk Ekmek sosyal medyada hesabından konu ile ilgili açıklamada bulunmuştu.

"Söz konusu hesaplarda paylaşılan tuvalet görüntüleri, depo bölümünde yer almakta olup, dağıtım yapan şirketin şoförlerinin kullandığı bir alandır" denilen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Günlük olarak temizlenen bu alanın ürünlerimizin üretilip vatandaşlarımızla buluştuğu süreç ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Bahse konu ekmek sepetleri ise, sahada yaşanan kirlenmelerin ardından yeniden dağıtıma çıkmadan önce hijyenik uygulamaya tabi tutulmaktadır.

Ar duygusu içermeden yayınlanan görüntülerin aksine yönetimimiz, fabrikamızın üretim ve dağıtım bölümlerindeki tüm tuvaletleri ekteki fotoğraflarda görüleceği üzere yenilemiştir. Üretim ve dağıtımdaki hijyen için kritik öneme sahip bu alanlar maalesef eski yönetimden bizlere bakımsız, eski ve kirli olarak teslim edilmiştir. Yeni yönetim olarak halk sağlığını önceliğe alan anlayışımız gereği bu alanlarda çalışma başlatılmış ve yıllarca ihmal edilen bu alanlar ivedi bir şekilde yenilenmiştir.

Halk Ekmek bir yandan eskinin tüm bu çarpık anlayışını yenilerken, bir yandan da hijyen kurallarına ve standartlara en uygun şekilde ürettiği ürünleri yine en kaliteli ve en ekonomik şekilde vatandaşlarımızla buluşturmaya devam etmektedir. Vatandaşlarımız Halk Ekmek’in hijyen standartları hakkında http://www.ankarahalkekmek.com.tr/fabrikamiz/laboratuvar adresinden detaylı bilgi alabilir."

"SANDIK SONUÇLARINI HÂLÂ ANLAYAMAMIŞ OLABİLİRLER"

Kendi kirli ruhlarını Halk Ekmek fabrikasındaki alanlarda göstermeye çalışan, “Şeytanların bile zincire vurularak bağlandığı” mübarek Ramazan ayında kutsal bildiğimiz ekmek üzerinden bu iftiraları atmaktan yüzleri kızarmayan ve fesat yapıları kıskançlıkla bezenmiş bu kişileri yine aziz milletimizin vicdanına ve yüce takdirine bırakıyoruz.

Sosyal medyayı kendi kararmış ruhlarının aynası olarak kullananlar ve kapının önüne boş damacana gibi niçin konulduğunu bir türlü açıklayamayan kimileri, sandık sonuçlarını ve artan teveccühü hâlâ anlayamamış veya sindirememiş olabilirler. İflah olmaz kıskançlıkları dolayısıyla bir türlü normalleşemeyen ve tedavi kabul etmeyen bu küçük iftiracı tayfası, bizi halkımızın yanında olmaktan alıkoyamayacaktır."

Melih Gökçek ise yine konuyla ilgili çarpıtma twitleri atarak trollük yapmaya devam etti. 19 işçinin ücretsiz izne çıkarılmasını da bu amaca kullandığı twiti ise şu şekilde; "Halk Ekmek'teki rezaletleri ihbar ettiler diye (Ki külliyen yalan, bu çocuklardan hiçbiri ihbar yapmadı), 19 çalışanı ücretsiz izne çıkarttınız. Kapıya aşağıdaki el yazısı afişi astırdınız." ifadelerini kullanarak, "Şov yapıp Twitter'da ilan yaptınız. Hadi size ihbar ediyorum. Zulmü durdurun da görelim."

Reklamlar
1

DİKKAT ÇEKENLER

Reklamlar