X
Reklamlar

Ayça Çağla Altunkaya Acun'u Sildi: "Şeyma gibi olmak istemiyorum"

12 Ocak 2020 - 326 izlenme
Reklamlar
Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı konuşulan Çağla Ayça Altunkaya, Instagram hesabından herkesi sildi. Altunkaya'nın Şeyma Subaşı gibi olmak istemediği iddiası olay oldu.

Şeyma Subaşı ile uzun yıllar aşk yaşayan Acun Ilıcalı, bir buçuk sene evli kalmanın ardından tek celsede boşanmış, ikilinin ayrılıkları uzun süre konuşulmuştu. Ayrılığın ardından ismi birçok kişiyle anılan Ilıcalı'nın aşk listesinde ise en çok dikkat çeken isim Ayça Çağla Altunkaya olmuştu.

İlk olarak geçtiğimiz yaz Acun Ilıcalı'nın sürat teknesinde Çeşme'den Mikonos'a doğru açılırken görüntülenen 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya, geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye'de yeniden ortaya çıkınca ise aşk dedikoduları neredeyse kesinlik kazanmış hale gelmişti.

Mikonos taraflarında sürat teknesinde beraber görüntülenmenin ardından Miami sokaklarında yeniden ortaya çıkan ikiliden Altunkaya, O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümünde dansıyla kameraların objektifine takılmıştı.

O Ses Türkiye'nin yılbaşı programında rahat tavırlarıyla dikkat çeken Ayça Çağla bir de Seda Sayan ve İbrahim Büyükak'ın düet yaptığı anlarda dansıyla dikkat çekmişti.
Hatta Altunkaya'nın O Ses Türkiye kameralarının objektifine dans ederken yansımasıyla Acun Ilıcalı'nın sevgilisine jest yaptığı söylentileri aldı başını yürüdü.

Son olarak ise tüm bunların ardından herhangi bir açıklama yapmayan Acun Ilıcalı, aktif olarak kullandığı Instagram hesabından bir hamle yaptı. Ilıcalı, hesabını gizli kullanan Çağla Altunkaya'yı Instagram hesabından takip etmeye başladı.

Ilıcalı'nın sevgilisini takibe almasının ardından Çağla Altunkaya'nın takipçi sayısı 30 binin üzerine çıktı. Ardından büyük bir temizlik yaparak takipçilerin çoğunu silen Altunkaya, profiline "Sadece Tanıdıklar" ibaresi düştü.

Genç kızın bu hareketinden sonra "Şeyma olmadığını ispatlamaya çalışıyor, Acun ikinci bir Şeyma yaratmak istemedi herhalde" gibi yorumlar yağmaya başladı.

Reklamlar

DİKKAT ÇEKENLER

Reklamlar