X
Reklamlar

AKPL'li isimden ŞOK Sözler: "Bir mangayı donatacak silah ve mühimmatım var. Benim gibi bekleyen 100 Binler var"

16 Mayıs 2020 - 5480 izlenme
Reklamlar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu ve AKP Gençlik Kolları eski genel başkanı İsmail Karaosmanoğlu, bir mangayı donatacak kadar silahı olduğunu söyledi.

Twitter hesabından paylaşım yapan İsmail Karaosmanoğlu'nun skandal paylaşımında, "15 Temmuzdaki hain kalkışmaya kadar hobi amaçlı birkaç çakım vardı sadece. Şimdi, bir mangayı donatacak kadar silah ve mühimmatım var.

Benim gibi de yüzbinler var. Bir daha “başka şekilde” iktidar değiştirmeye niyetlenen olursa deneyeceğimiz çok fantezi var haberiniz olsun" ifadelerini kullandı. 

İsmail Karaosmanoğlu'nun skandal paylaşımı şöyle:

Sosyal medyada İsmail Karaosmanoğlu'nun "bu kadar silah ve mühimmatı nereden, nasıl temin ettiği" soruları soruldu.

İsmail Karaosmanoğlu'nun FETÖ/PYD davası nedeniyle gözaltına alınıp ceza yiyen ve cezaevinde tutuklu bulunan Özsar Lokantaları’nın sahibi ile de bir dönem ortaklık yapıp Ankara’da restaurant açtığı iddia edildi.

Ülke TV kanalında Esra Elönü'nün Arafta Sorular programına katılan Sevda Noyan, canlı yayında muhalifleri ve komşularını ölümle tehdit etmişti. Noyan, "Listem hazır; bizim aile 50 kişi götürür. Biz çok donanımlıyız bu konuda" demişti. İsmail Karaosmanoğlu'nun Sevda Noyan'ın sözlerini de desteklediği ortaya çıktı. 

İsmail Karaosmanoğlu'nun Sevda Noyan'ın sözleri ile alakalı Twitter hesabından şu paylaşımları yaptığı görüldü:

Sevda Noyan’ın sözleri üzerine birkaç not :

- Tekrar darbeye kalkışılırsa bu sefer hazırlıklıyız kısmında haklı.

- Benim listem hazır vs söylemiyle öncesinde haklı olarak söylediklerini haksız duruma düşürdü. Bu kısmına katılmak mümkün değil. Dün O kısmıyla ilgili özür diledi.

Bu konuşmanın bu kadar köpürtülmesinin altında CHP’lilerin darbe imaları üzerine oluşan tepkiler sonrası Sevda Noyan”ın konuşmasına sarılıp yavuz hırsızın ev sahibini bastırması gibi üste çıkma çabası var.

Sevda hanımın konuşmasında suç unsuru varsa hukuk gereğini yapar zaten.

Bir de Sevda hanımın sözleri üzerine eziklik psikolojisiyle özür dileme sırasına giren abilerimiz ablalarımız var ki sormayın. 

Birkaç not da yakın tanıdığım Sevda - Engin Noyan çifti hakkında:

Engin Noyan 90’ların sonunda hidayetle şereflenince Fetö’cüler mal bulmuş mağribi gibi sahiplendiler ve Stv’de program yaptırdılar. El üstünde tuttular, bunların cemaat değil örgüt olduğunu anlayınca da ayrıldı.

Hem Engin abi hem Sevda abla yıllarca her yerde anlattılar FETÖ’nün mafya yapılanmasını. Benim ve pek çok arkadaşımın da Fetö örgütlenmesi konusunda gözümüzün açılmasına vesile oldular. 

Fetö’cüler ipliklerini pazara çıkaran Engin Noyan’a her yerde zulmettiler. Önünü kestiler.

İsmail Karaosmanoğlu'nun Sevda Noyan'ın bir tweetini alıntılayarak, "İt ürür, kervan yürür ablacım ! Takılma çapulcuların zırıltılatına" dedi. 

Reklamlar