X
Reklamlar

"AKP Zamanında İşe Girenler Herşeyi Yapıyor!Zannetmeyin İmamoğlu Çalışmıyor"

01 Temmuz 2020 - 3475 izlenme
Reklamlar

'AKP zamanında işe girenler Ekrem İmamoğlu'nu küçük düşürmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor'

Uzun zamandır İstanbul’da özel halk otobüsü şoförlüğü yaptığını ifade eden bir kişi paylaşmış olduğu  videoda "Şoförlerin çoğu AKP yönetimi döneminde buraya girdikleri için şu anda CHP'li yönetime karşı" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kendi video kaydı alan halk otobüsü şoförü, İETT'de çalışan ve AKP döneminde işe alınan diğer şoförlerin birçoğunun CHP yönetimi ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu halkın gözünde küçük düşürmek için ellerinden ne gelirse yaptıklarını söyledi. 

Bütün yaşananları videoya alan şahıs, "Şoförlerin çoğu AKP yönetimi döneminde buraya girdikleri için şu anda CHP'li yönetime karşı, CHP'de yönetimin halkın gözünde küçük düşmesi için, Ekrem İmamoğlu'nun halkın gözünde küçük düşürmek için elinden ne geliyorsa, şu anda bu şoför arkadaşlar yapıyorlar" ifadelerini kullandı.

Söz konusu videonun ardından, sosyal medyada “Bunun adı halka ihanettir” ve “Bu kadar mı kötü insanlarsınız?” şeklinde yorumlarda bulundu.

Videodaki özel halk otobüsü şoförü şu ifadeleri kullandı:

"Bizim araçlarımız yolcu kapasitesinin altında yolcu almak zorunda. Korona virüs hastalığı nedeniyle araçlarımız kapasitenin yarısı kadar yolcu olmak zorunda. Yani yolcular artık çok sık, iç içe o olmayacak. Daha rahat bir şekilde gidecek. Eyvallah da... 97 hattında Güneşli-Beyazıt hattında o kadar çok yolcu var ki yolcularımız, buradan Beyazıt'a gitmeden kapasiteyi dolduruyor. Hatta aşıyor bile. Biz bunu belediyeye söyledik. Belediye sağ olsun bize her gün 3 tane uzun körüklü belediye otobüsü gönderiyor. Şöyle göstereyim size. Aynı metrobüs gibi şöyle kocaman araç gönderdi.

Buradaki yoğunluk daha da azalsın diye. Çok enteresan bir şeyle karşılaştım burada: Şoförlerin çoğu AKP yönetimi döneminde buraya girdikleri için şu anda CHP'li yönetime karşı, CHP'de yönetimin halkın gözünde küçük düşmesi için, Ekrem İmamoğlu'nun halkın gözünde küçük düşürmek için elinden ne geliyorsa, şu anda bu şoför arkadaşlar yapıyorlar. Buradan Beyazıt'a kadar hiçbir durağa girmeden öyle basıp gidiyorlar akşama kadar bu arabaları burada harıl harıl çalıştırıp mazot yakıyor kontağı dâhil kapatmıyorlar. Siz zannetmeyin ki belediye çalışmıyor siz zannetmeyin ki belediye uyuyor."


Reklamlar

DİKKAT ÇEKENLER

Reklamlar