X
Reklamlar

AKP'li Yandaş Yazarlar Birbirine girdi: "Fettullah'ın etekleri altına sığınarak...."

02 Haziran 2020 - 478 izlenme
Reklamlar
Fanatik Yandaş Yeni Akit gazetesi yazarı Kenan Alpay, Twitter'dan yaptığı açıklamada İnternetHaber yazarı Hadi Özışık'a Mavi Marmara sert sözlerle yüklendi. Alpay, Özışık'ın "Fethullah ve İsrail'le paralel yürüdüğünü" söyledi.

Krize sebep olan Mavi Marmara olayının 10. yılında konuyla ilgili tartışmalar yeniden alevlendi ve farklı bir şekilde gündeme taşındı. 

Yandaş Yeni Akit yazarı Kenan Alpay, Yazı İşleri Müdürlüğünü üstlendiği Haksözhaber isimli internet sitesinde yayınlanan bir haberi paylaşarak İnternetHaber yazarı Hadi Özışık'ı Mavi Marmara üzerinden sert sözlerle eleştirdi.

Yazı İşleri Müdürü Kenan Alpay, Hadi Özışık'ın "FETÖ Uzmanı ve Avcısı gibi ortalıkta dolaştığını" belirterek Mavi Marmara olayının yaşandığı dönemde Özışık'ın tavrını hatırlattı.Alpay paylaşımına Hadi Özışık'ı da etiketledi.

Paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"FETÖ Uzmanı ve Avcısı gibi ortalıkta dolaşan Hadi Özışık da benzerleri gibi Fethullah Gülen'in etekleri altına sığınarak Mavi Marmara seferine saldırmış ve İsrail otoritesini tanımaya davet etmişti bizleri. Siz Fethullah ve İsrail'le Paralel Yürüyordunuz"


kenan-alpay-tw.jpg

 

 

Reklamlar

DİKKAT ÇEKENLER

Reklamlar