X
Reklamlar

AKP'li Vekil Özcan İmamoğlu’na Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

08 Temmuz 2020 - 1544 izlenme
Reklamlar

İstanbul Şile'de farklı saat dilimlerinde suların kesildiği öğrenildi. Bazı bölgelerde 60 saate yakındır su verilmediği belirtilerken, sosyal medyadan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepkiler çığ gibi büyürken bir tepkide Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr.Halil Özcan geldi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Söz,ağızdan çıkmadan önce insanın esiridir; ağızdan çıktıktan sonra insan sözün esiri oluverir.O yüzden Atalar, “Büyük lokma ye büyük söz konuşma” derler.Gel gelelim ki şu sıralar çok söz konuşup az iş yapanların türediği bir dönemi yaşıyoruz maalesef.Bol keseden atan atana.En acı olanı hiçkuşkusuz milletini sözlerle kandıranların varlığıdır.Lafa gelince tekerinin önüne taş gelmeyenler maalesef icraata gelince sus pus.

Şovmanist, umut taciri, milletin temiz duygularını devşiren böyleleri bırakın vaatlerini yerine getirmeyi, milletinin kazanımlarını bile kaybettirir bir hale getirirler insanı.Bunun acıklı bir örneğini istemesekte gözbebeğimiz, Türkiye’mizin her bir yanından insanını içinde barındıran, Dünya Başkenti, Yeditepe İstanbul yaşıyor. ‘Herşey çok güzel olacak’ vaadiyle İstanbullunun duygularını devşiren bir Belediye Başkanının güzelim İstanbul’u 30 yıl önceki İstanbul’a adım adım götürüşünü üzülerek gözlemliyoruz.CHP’nin o çöp kokan, Halici kapkara, suyu akmayan, hizmeti hayal bile edemeyen İstanbul’u henüz çeyrek asır önce yaşadı İstanbullu kardeşlerimiz. Artık bıkmış, tükenmiş bir İstanbullu vardı.

O dönem yükselen bir çığlık, bir iddia sahibi vardı ‘İstanbul’u hakettiğimiz yere taşıyacağız’ diyordu. Ve İstanbullu o kısık ama güçlü sese kulak verdi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını Recep Tayyip Erdoğan olarak belirledi. İstanbul İstanbul olalı böyle hizmet görmedi.Ve İstanbul’u İstanbul yapan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 18 yıldırda Türkiye’nin 81 ili, 957 ilçesi ve binlerce köyüne hizmeti taşıyarak aziz milletimizin gönlünde sarsılmaz bir yer edindi.

İstanbul bizler için Türkiye demek. İstanbul 80 vilayetin ortak çatısı demek. İstanbul ülkemizin dışarıya açılan penceresi demek.Lakin İstanbul’da ‘Herşey çok güzel olacak’ diyen Ekrem İmamoğlu henüz 1. yılında İstanbul’u susuzluğa mahkum etti.Haliç maviliğini yine o CHP döneminin karanlığına itti.‘Herşey çok güzel olacak’ diyen İstanbullu kazanımlarını dahi kaybeder hale geldi.

İstanbul kaderine terk edilemez.İstanbullu geri vitesi kabul edemez. O yüzden İstanbul’un geleceği için geri sayım başladı. Çünkü 4 yıl daha bu rezaleti yaşayacak İstanbul büyük bir hasara uğrayacak. Enkazı kaldırmak yine AK Kadrolara düşecek. Lafla peynir gemisi yürümez Sn İmamoğlu Millete hizmet için önce milleti sevmek gerekir.Hizmet siyaseti için önce milletine verdiğin sözleri yerine getirmek gerekir.Evet ‘Herşey çok güzel olacak’ lakin şimdi değil sen gidince. Ne acıdır ki İstanbullu 1 yılda notunu verdi.

Reklamlar